Kvalitná robota za bezkonkurenčné ceny

Priemyselné stavby - oceľové haly

          Predávame oceľové konštrukcie v rôznych rozmerov za bezkonkurenčné ceny k všetkým halám sa poskytuje statický posudok haly sú nove a nie repasované a tak isto neboli demontované . ponúkame halu 12 x 50m s výškou stojky 4,5m, 11 väzníkov 22 stojok a ondrejove viazania , haly sú farebne ošetrené zinkovou farbou za cenu 12900 eur. Každý model môže byť vybavený rôznymi typmi izolácie a množstvom doplnkov. Rozhodovanie nikdy nebolo ľahšie ako teraz. V závislosti od použitia, od stupňa izolácie, miestnych pomerov, požadovanej veľkosti a Vášho vkusu Vám ponúkame niekoľko typov, ktoré Vám s radosťou predstavíme na našom sklade. Typ Stong sa výborne hodí pre veľké rozpätia a vysoké steny stavby. Klasická konštrukcia je vhodná aj pri veľkom koncentrovanom zaťažení.  Veľké snehové alebo veterné zaťaženie? Extrémne veľké rozpätie v kombinácii s veľkými výškami strán? Riešením je STRONG.

         Použitie budov STRONGu je neobmedzené. Štíhle, dvojité ∑-profily prefektne zapadajú do seba. Sklon strechy 10° je nielen elegantný, ale aj funkčný. Veľkolepý interiér a atraktívny exteriér. Maximálne využitie priestoru aj v extrémnych podmienkach.

         Aj tento špičkový model ponúka veľké množstvo variácií.  Klasická konštrukcia strechy umožňuje pre STRONG veľké rozpätie. Každý komponent môže byť optimalizovaný a zmenený. Cieľom je dosiahnutie ideálnej konštrukcie za každých podmienok. Vystužená konštrukcia, ktorá je spevnená, tam kde je to potrebné a zároveň odľahčená. Efektívne použitie materiálu z hľadiska nákladov.

         Moderná, všestranná a trvalo udržateľná budova. Dodanie za pevnú, vopred určenú cenu, všetko v súlade s miestnymi normami a pravidlami. Vysokokvalitné dokončovacie elementy garantujú najlepšiu kvalitu a dlhú životnosť.

         Ponúkame aj vysoko kvalitnú špecializovanú montáž na všetky typy hál za bezkonkurenčnú cenu na celom území eurozóny.

Vlastnosti:

100% galvanizovaná oceľová konštrukcia z prefabrikovaných komponentov

dvojité ∑ profily

typická STRONG konštrukcia strechy

prefabrikované základy alebo špeciálne vyvinuté kotvy

sklon strechy min 10°

široké rozpätie 12 - 24m (v extrémnych podmienkach)

výška strán 4 – 9m (v extrémnych podmienkach)

vysoký stupeň personalizácie
 

Stavebná firma Rimavská Sobota

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode